Myslete jinak, přidejte se k online (r)evoluci a mějte
díky emailu jednodušší život a zisky 24h denně

Podle tohoto návodu si nyní můžete vložit webový formulář na stránku a aktivovat pro své použití SmartEmailing. Je to váš první krok, jak začít dnes budovat databázi emailů. Následujte postup, který pro vás natočil můj kolega Daniel Križák a pokud byste měli dotaz, napište dolů do komentářů. Přeji vašich prvních 1000 kontaktů nebo rozšíření vaší databáze, co nejdříve. - David Kirš

To, co David říká ve videu nyní můžete uvést do praxe:

ZAČNĚTE TÍM, ŽE VLOŽÍTE NA SVŮJ WEB CHYTRÝ FORMULÁŘ.

Pokud máte vlastní nástroj na rozesílání emailů, patrně nemáte co řešit a už to zkoušíte. Pokud ale nemáte, nebo nemá dost funkcí, které potřebujete, ČTĚTE DÁL.

Když David Kirš před lety SmartEmailing zakládal, začínal OD NULY. S nulou kontaktů ve své stabázi. Možná jste na tom podobně, možná nějaké kontakty máte, ale je pro Vás boj, je získávat.

SmartEmailing je dnes jedničkou na českém trhu a velmi oblíbeným nástrojem, který pomáhá více než 3000 klientům:

 • vybudovat si svou vlastní databázi,
 • vytvořit si s ní vztah
 •  a JEDNODUŠE VÍCE PRODÁVAT.

A vy teď dostáváte SmartEmailing taky. A to ZDARMA. Až pro 200 kontaktů v databázi. Díky tomu začnete budovat svůj zlatý důl - databázi kontaktů. Začněte sbírat své kontakty ještě dnes.

Není v tom žádný háček. Během nasbírání 200 kontaktů můžete odeslat libovolný počet e-mailů zdarma. Po  vybudování takové databáze můžete se SmartEmailingem pokračovat, nebo si své nově získané kontakty vyexportujete ven. O své kontakty nepřijdete. 

Informace o službě SmartEmailing najdete na webu www.SmartEmailing.cz

Komentáře:

 1. Dobrý den,
  chtěla jsem se zeptat, jak bude vypadat vyjíždějící formulář? Kde přesně se na našem webu objeví? Např. dole na stránce? A bude se zobrazovat i při opakované návštěvě? Děkuji za odpověď. Vaše videa jsou super :) Avatara už máme, takže webový formulář je next step :)

  • Daniel Križák napsal:

   Hezký den, ano vyjížděcí webový formulář se zobrazí dole na stránce a bude tam vždy i při opakovaných návštěvách ;)

 2. Robert Burian napsal:

  Díky za inspiraci. Snad se mi podaří přesvědčit majitele ke kroku kupředu.

 3. Jana Krahulcová napsal:

  dobrý den, vytvořila jsem si seznam kontaktů, vyjížděcí formulář,ale nevím kam mám na svých stránkách WordPress umístit ten JavaScript kód.Mohli by jste mi poradit, podotýkám,že jsem naprostý amatér Děkuji Krahulcová

  • Daniel Križák napsal:

   Hezký den Jano, tam záleží co máte na WordPressu za šablonu a další věci, podkud tomu tolik nerozumíte, tak doporučuji ozvat se tomu, kdo vám web dělal a spravuje, ten už by měl vědět ;)

 4. Dagmar Kodýtková napsal:

  Dobrý den Davide,

  jsem přihlášená do Prodej svůj talent – a moc se na to těším.

  Bylo by fajn mít náskok, sleduju Vaše videa a všechno dává smysl. Zkusila jsem už mnoho věcí, ale také jsem to opustila… momentálně nemám stránky, na které bych mohla dát formulář…. Počítám, že když počkám do dubna, během pár týdnů to společně vyřešíme… Koupila jsem si od Vás i ten balíček software – takže předpokládám, práce s webem atd. bude pak jednodušší. Mám jeden web http://www.dreveneveci.cz – neumím s ním vůbec pracovat, a programatora už par let nemohu dohnat. Kdysi jsem absolvovala školení o tom jak si tvořit web – psat kod – no sila… toto trápení si ráda odpustím. Jsem vděčná za vaši nabídku. Momentálně pracuju na tom avatarovi, pořád se mi nějak mění (vyvýjí), věřím, že do dubna budu mít možná hotové i nějaké e-booky zdarma. Pořád je pro mne záhadou a velkou brzdou, jak to všechno udělat tak, aby to bylo pro ostatní zajímavý „hned“ – jasně a stručně (viz tento komentář) – to fakt neumím. Děkuju za všechno. Asi se ted můžu jen dívat… I za to jsem vděčná.

  • Daniel Križák - Firma 2.0 napsal:

   Krásný den,
   já myslím, že to vše zvládnete :) Když už jste zašla tak daleko, že jste se učila tvořit web v kodu, tak tvorba v MioWebu bude pro vás hračka ;) Nechte se vést a držím pěsti.

 5. Veronika napsal:

  Dobrý den, tento webový formulář se mi moc líbí a určitě bych uvedla v praxi na své webové stránky, které se budou teprve vytvářet…chtěla bych se i tímto zeptat,zda radíte i v tom jak si tvořit webové stránky..zda nechat nějakého IT vytvořit,který mi je bude zpravovat,nebo si nechat vytvořit stránky,které si mohu obsluhovat sama…nevím kde a jak je vytvořit aby byli pro mé podnikání co nejefektivnější…Děkuji za odpověď

  • Daniel Križák - Firma 2.0 napsal:

   Krásný den, ano dále v kurzu je řeč i o webových stránkách, co na nich mít a jak si je sama můžete udělat díky aplikaci MioWeb. Můžete mrknout také na jakudelatweb.cz kde je i návod, jak si svůj web udělat ;)

 6. Peter Gajdoš napsal:

  Dobrý deň, ďakujem za to že ste ma nakopali do prd…le :-) a presvedčeli ma sa prispôsobiť dobe. Už som spustil prvú kampaň a zatiaľ mám 7 potenciálnych klientov. Zbieram kontakty a masážou a sa budem snažiť presvedčiť klientov o tom že ja som ten koho potrebujú. Osobný kontakt je fajn ale dnes každý sedí za pc, na mobile či tablete. Takže … Zbierať, publikovať, masírovať a predávať. Podnikateľský welness :-)
  Peter

 7. Ctirad napsal:

  Zdravím,

  mám otázku k popup oknu, je zajištěno, že po zaregistrování návštěvníka se okno znovu nebude ukazovat? Např. uložením cookies apod.? Bylo by něšťastné, aby se popup okno ukazovalo zase a znovu pravidelným návštěvníkům.

  • Daniel Križák - Firma 2.0 napsal:

   Hezký den Ctirade,
   momentálně to zajištěno není pokud zároveň nevyužíváte MioWeb, ve kterém to lze nastavit. Máte však pravdu a mělo by to takto fungovat, takže jsem dal podnět na vylepšení ;)

 8. michal napsal:

  dobrý večer,
  pozorně sleduji Vaše videa a rady, chci vyzkoušet nyní webový formulář ale nejsem si jist, který způsob je vhodný. ohledně vyskakovacích oken jsem se dočetl na mnoha fórech, že většina prohlížečů či uživatelů tento systém blokuje. vyjíždějící formulář je hezký ale nemusí na něj návštěvník kliknout.
  takže nevím, čím začít. můžete poradit ?
  díky a pozdrav,
  michal

 9. Ľubomír Sonntag napsal:

  jednoducho dokonalé. ďakujem

 10. Irina napsal:

  Davide, dekuji Vam za inspirujici prednasky . Mam motivaci k cinu, kterou uz jsem dlouho nemela. A hlavne nabizite reseni

 11. Pavla napsal:

  Davide díky, těším se na to, až to spustím, jen si vážně nevím rady, kam ty kody zkopírovat, vložit…… Mám stránky na Webnode, vrtám se v nich sama a nenacházím ten správný šuplíček…prosím o radu, díky :-)

 12. Ľubomír napsal:

  Parádne,super vec

 13. Renata napsal:

  Dobrý den, již jej mám u vás uložený. Nestihla jsem jej tenkrát vyzkoušet. Je možné jej otevřít a jak se na něho dostanu? Prosím odpověď do emailu. Děkuji.

 14. Jindřich Vaše lampárna napsal:

  Davide dík za jasný postup, jdu na to a podám info. Těším se na další seminář. Vaše lampárna – Jindřich z Kolína

 15. katarína napsal:

  som skončila pri vete: niekde vložte na vaše stranky tento formular… ja naozaj neviem kde to je “ niekde “ :)

  • David Kirš napsal:

   A spravuje vám někdo web nebo si to děláte sama? Někde znamená do kódu stránky, na úvodní stránku nebo do patičky všech stránek, pokud jste si vybrala ten vyjížděcí formulář. d

 16. Ludmila napsal:

  Dobrý večer. Děkuji za podrobné vysvětlení funkce webového formuláře.
  Zatím rozumím všemu co říkáte a líbí se mi to. Je to správně.
  V jednoduchosti je krása.
  Samo se to ovšem neudělá.
  Pracuji na tom, uvést informace do praxe. Píši články a tvořím infoprodukty.
  Napsala jsem e-knihu pro stažení zdarma.
  Mám na čem pracovat.
  Moc děkuji za Váš přístup.
  Ludmila

 17. Jaroslav Malý napsal:

  zdravím :-) chystám se na ten formulář. Můžu poprosit o radu?

 18. David Kirš napsal:

  Něco není jasné? napište sem nebo dole do chatu :) David

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

David Kirš

Autor projektu

Podnikatel, lektor, majitel firmy SmartSelling. Pět let provozuje službu a aplikaci SmartEmailing. Je autorem kurzů a seminářů EmailAcademy. Osvětou v email marketingu pomohl již tisícům podnikatelů. Drží několik rekordů v prodeji online (5.34 mil. Kč za 24h). Řídí se heslem: Poznej sám sebe, uč se od nejlepších a nikdy se nevzdávej. Více na www.davidkirs.cz.