Co říkají účastníci EmailAcademy?

Sám jsem měl dříve obavy, zda jsou takové programy pro mě. Proto uchovávám, co mi píšou a posílají klienti a studenti a sdílím to s vámi, abyste viděli, že i oni si na začátku nebyli jistí a dnes ušli už míle cesty a mají jednodušší život.

- David

Peter Urbanec, www.peterurbanec.sk

Josef Cvrček, www.blogfotografa.cz

Tomáš Lukáš Marek, www.tomaslukas.cz

Pavel Říha, www.pavelriha.cz

"Mal som dosť úspešnú kariéru za sebou. Mal som peniaze, biznis fungoval dokonale. Pak ma môj spoločník úplne "očistil".
Veci sa nakoniec vyvŕbili tak, som zostal bez akýchkoľvek prostiedkov na život a s dlhmi na krku. 
Ja som typ človeka, čo sa nikdy nevzáva. Vedel som, čo chcem robiť a chcel som to robiť inak ako doteraz. Kúpil som si Email Academy, lebo už dlhšie som sledoval dianie okolo Davida Kirše a mal som odsledované, že v tom, čo robí, je fakt dobrý, má "iný" uhol pohľadu na marketing a obchodné stratégie.

Našiel som pre mňa novú komoditu a aplikoval som nové moderné poznatky z EA a po fakt náročnej práci som sa znovu pozviechal a za krátky čas (cca 1 rok) som si aj s pomocou Davida Kirše vybudoval slušne zarábajúcu firmu v pre mňa úplne novom segmente.

Ak ste odhodlaní a zanietení, úspech je zaručený a EA Davida Kirše Vám bude naozaj platným a dobrým pomocníkom pre Vaše napredovanie.

Pán David Kirš Vám a Vašemu tímu patrí veľká vďaka, že ste ovplyvnili moje podnikanie a ukázali aj iné možnosti rozvoja biznisu a obchodných stratégii."
Daniel Hučko www.mostenickysirup.sk, www.klenotyeliska.sk

Roman Kopřiva, www.aapyroshop.cz

Dělal jsem email marketing, dostal se na 600 kontaktů a moc to nefungovalo. Pak jsem absolvoval EmailAcademy a Vybudoval Kurzy pro radost s více než 45 000 kontakty, má databáze fotografů má nyní přes 25 000 kontaktů, každý z mnou prodávaných e-booků vydělal přes 300 000 Kč, online kurzy fotografie již 2 milióny Kč. V roce 2014 jsem byl autorem jednoho z nejúspěšnějších kurzů roku, Radost z prodeje, kterým prošlo téměř 30 000 obchodníků. Obrat kurzu byl přes 7 mil. Kč.

Nyní pracujeme na projektu Impulzy.cz a videa zdarma už vidělo přes 40 000 lidí. Naše projekty jsou kompletně zautomatizované na produktech Firmy 2.0. Jádrem a naprostým základem, na kterým celý můj byznys stojí, jsou právě informace z EmailAcademy.

Jsem pánem svého času, mám prázdný diář, čas na rodinu i na děti..

Pokud se nyní rozhodnu udělat kurz fotografie v kterémkoliv větším městě v ČR a SR, vím, že budu mít plno.

Bude to fungovat fotografovi, kadeřníkovi, restauraci, právníkovi, obchodníkovi… Prostě všem, kdo potřebují zákazníky.“
Josef Cvrček www.blogfotografa.cz

Bára Skálová

Petr Sedláček, fitness trenér, www.trener-hubnuti.cz

"V roce 2012 jsem si založil web, a naivně jsem si myslel, že budu vydělávat na reklamě, díky velké návštěvnosti. Když návštěvnost byla kolem 20 lidí denně, došlo mi, že to asi není ta správná cesta.

Jenže jak, jak podnikat na internetu, když nechci rozjíždět žádný eshop s fyzickým zbožím, kladl jsem si tuhle otázku.
A najednou se objevil jakýsi David Kirš, a tvrdil, že mám začít sbírat emaily na lidi, že v tom je obrovská síla internetového podnikání, a je to klíč k zákazníkovi. Moc jsem tomu tehdy nerozuměl, ale věděl jsem, že je to moje cesta. Do Email Academy jsem vstupoval určitě jako jeden z prvních, protože jsem s platební kartou jen čekal, až se otevře prodej.

Přestože jsem kurz pilně studoval, tak mi to ze začátku s podnikáním šlo ztuha - několik registrovaných kontaktů denně, a žádný finanční příjem. Ani jsem pořádně nevěděl, jak ty kontakty správně zpeněžit.

Na začátku roku 2013 jsem objevil kouzlo propojení FB a emailu. Založil jsem FB stránku Každý den s citátem, a to byl zásadní moment. Z jednoho kontaktu se stalo 10 registrací denně, 20 registrací denně, a v půlce roku 2014 to někdy bylo také 120 registrovaných kontaktů denně, což prakticky trvá dodnes. Má databáze je dnes kolem 25 tisíc kontaktů, a mé podnikání by bez ní nikdy nepřežilo. Za celou tu dobu jsem se jako affiliate partner zapojil úspěšně do řady skvělých kampaní. Spustil několik webů. Chystám eshop s motivy motivačních citátů, chystám živý poznávací kurz. Mám vlastní produkt: Předplatné motivačních ranních emailů, a internetové podnikání mě již naplno živí.

Jednou věcí jsem si jistý. Nic z toho by se nestalo, kdyby mi tenkrát do cesty nevstoupil "nějaký" David Kirš a jeho Email Academy!"
Petr Havránek www.kazdydenscitatem.cz

Martin Hrubý, www.mhsexshop.com

"10 let bojuju se zviditelněním, řeším různé reklamy, SEO atd.

Povědomí o EA mám třeba 2 roky zpět, kdy jsem si střádal různé myšlenky, poskládané ze všech těch videí a návodů zdarma a ze začátku tomu mnoho nevěřil.

Časem jsem byl zvědavější a zvědavější, až jsem si řekl - "Já tomu člověku ty prachy pošlu, on o tom asi fakt něco ví :-)". A věděl. Za 2 měsíce jsem to celé posunul více než za 10 let před tím. Díky!
Martin Hrubý shop.mhsexshop.com

Michal Kopecký, www.akozbalit.sk

"Od roku 2002 se zabývám prodejem zábavní pyrotechniky a realizacemi ohňostrojů na míru. V roce 2010 jsem spustil e-shop www.aapyroshop.cz . V letech 2010, 2011, 2012 jsem měl roční obraty okolo 200.000,-. Chodil jsem při tom ještě do práce, která mě moc nenaplňovala, i když jsem byl vedoucím pracovníkem. Na konci roku 2012 jsem se dozvěděl o Davidovi a EA, do které jsem se na začátku roku 2013 rozhodl vstoupit. I když jsem měl doma ženu s tříměsíční dcerou a rodina byla na mně závislá, tak jsem se na MIO živě v Brně rozhodl dát v práci výpověď a věnovat se jen tomu, co mně baví - zábavní pyrotechnice. Začal jsem aplikovat nabité zkušenosti a v roce 2013 jsem měl najednou obrat téměř 1.000.000,- a v roce 2014 téměř 2 mil. EA pro mně byla velmi výhodná investice."

Děkuji Davide tobě i celému týmu.
Roman Kopřiva www.aapyroshop.cz
"V průběhu roku a půl jsem nasbíral přes 70 000 kontaktů. Následně jsem změnil svůj život od základu. Ze zaměstnance jsem se stal šťastným podnikatelem, který každý den pomáhá tisícům lidí a to díky internetu :-)"
Martin Huja www.tomaslukas.cz, www.zdravekcili.cz

Pavel Tesárek, www.svepomoci.cz

"Email Academy mi umožnilo podnikat více z domova, propojili jsme svoje podnikání s manželkou, zapojili dceru do podnikání (napsala a vydala knihu v 16 letech, psal o ni First Class), manželka vydala knihu "Cesta k mé duši" (www.cestakmedusi.cz) a díky nasbíraným kontaktům jsme za první měsíc prodali přes 100 knih.

Jako největší přínos beru, že jsme díky EA mohli trávit více času s manželkou na společných aktivitách a že jsme si prošli řadu slepých uliček, ale našli jsme cestičky, které nás dovedly ke společnému úspěchu. Davide dík."
Tomáš Grešek www.tomasgresek.cz
"Na začátku srpna jsem se o dovolené přihlásil do EA a od poloviny srpna do konce září jsem prodal 2 knihy o zdravé výživě, každá vydělala 250.000 Kč, ještě než vyšla."
Jaroslav Foršt www.ifp-publishing.cz

Jarmila Hokrová

„Díky EmailAcademy jsem zdvojnásobil svoje podnikání v multimiliónovém obratu a ušetřil polovinu času a peněz. Provedl jsem 2 miliónové kampaně. Na affiliate provizích, za podporu partnerů, získal hodně přes milión Korun a jako bonus i skvělé benefity.“
Jirka Mazur www.jirimazur.cz

Andrea Růžičková, podnikatelka

"Účast v EmailAcademy byla pro mne důležitá a přínosná především proto, že získané znalosti z tohoto programu zafungovaly v praxi a i díky nim jsme realizovali několik obchodně velmi úspěšných emailových kampaní."
PhDr. Pavel Makovský, Ph.D., MBA managing partner

Erik Hoffmann, www.raketak.cz

"Podarilo sa nám doslova expandovať z mesašnej návštevnosti 5021 na 23 382 mesačne!"
Michal Mikula www.motomix.sk

Dáša Kožinová, www.dagmarkozinova.cz

Ondřej Klega, www.acomware.cz

Tomáš Vojtěchovský, www.totalniplavani.cz

„Věděl jsem, že mám něco, co je velmi hodnotné, jen se mi nedařilo to dostat mezi lidi. Na doporučení jsem zakoupil EmailAcademy. Výsledkem je už půl roku plná obsazenost mých plaveckých kurzů, více než 4200 kontaktů v databázi a téměř čtyřnásobný prodej výukových videí.“
Tomáš Vojtěchovský www.totalniplavani.cz

Vladimír Vymětal, www.centrumzmen.cz