Potřebujete pomoc nebo si s něčím nevíte rady?
Napište na david@emailacademy.cz nebo zavolejte +420 511 444 311

Představuji vám 2-výcvikové dny, které byly vytvořeny k tomu, abyste si osvojili funkční systém prodeje online a zaměřili se na 20% věcí, které přinášejí výsledky:
 

EmailAcademy ŽIVĚ 2017 aneb
7 PRINCIPŮ CHARISMATICKÉHO PRODEJE
(23.-24. září 2017 - Brno)

 
 
V dnešní rychlé a uspěchané době je tento systém pořád stálicí, která generuje na internetu nejvyšší výnos na jednu investovanou korunu (ROI). 
 
Pokud nemáte času nazbyt, a přesto chcete být úspěšní prodejci a naučit se komunikační principy prodeje na internetu, jsou tyto dva dny určeny pro vás.
 
Díky nim přidáte to vašeho prodeje a komunikace tajnou ingredienci, která mění pravidla hry:
 
CHARISMA
 
Nedávno jsem se rozhodl mnoho věcí zjednodušit a měl jsem vizi vytvořit nový typ kurzu a semináře toho nejlepšího z internetového prodeje. A výsledkem je 7 principů, o které se s vámi podělím, a které fungují, protože je spojuje tajná ingredience, o které ostatní nemluví:
 
CHARISMA
 
Během 2-dní intenzivního učení vám předám to nej za posledních 7 let mé internetové a emailové expertízy a vášně. Bude to jízda a odejdete jako jiný prodejce, majitel, podnikatel a online marketér. Protože budete prodávat jinak. Uděláte to velmi chytře, přirozeně a nenásilně. Přidáte:
 
CHARISMA
 
Čekají vás 2 živé dny v Brně, kdy dostanete pod kůži zlatá pravidla prodeje na internetu a vyrostete také jako charismatický člověk a lídr. Osvojíte si praktiky e-commerce a chytrého online prodeje v praxi.
 
Pojďme společně věci zjednodušit a zaměřit se na to, co má smysl a nese výsledky.
 
A právě k tomu je tento víkend určen. Osvojíte si:

7 PRINCIPŮ A V NICH VAŠE JEDINEČNÉ CHARISMA.

 
Těším se, že tento seminář bude pro vás úspěšným zlomem v mnoha oblastech. Pro mě už teď je a těším se, že principy úspěchu předám i vám. 
 
- David Kirš
 
PS: Když si objednáte vstupenku právě teď, získáváte jednu volnou vstupenku navíc pro kolegu, partnera nebo známého. Tedy máte 1+1. Ve dvou se to lépe táhne. 

2-DENNÍ SEMINÁŘ 7 PRINCIPŮ CHARISMATICKÉHO PRODEJE, KDE VÁS ČEKÁ A NEMINE:

 • ČÁST PRVNÍ:
  Dělám PŘIROZENÝ marketing, proto prodávám

  • Zaměříme na PRINCIPY psychologie prodeje. Nejen dej a dostaneš, ale také žádej a dostaneš dáme do rovnováhy. Vy víte, že hledači příležitostí vždy prohrávají a vítězí strategičtí podnikatelé. A to bude naším prvním cílem. Prodejce je umělec. Je čas v sobě aktivovat mistra prodejního umění (nejen) na internetu. Naučíte se jak přemýšlet jako váš trh a dýchat s ním. Čeká vás e-voluce, elektronická evoluce cesty zákazníka.
 • ČÁST DRUHÁ:
  Tvořím MAG(NET)ICKÝ OBSAH, proto mám pozornost

  • Aneb magie obsahu na netu. Neodmítnutelný a charismatický obsah je jako magnet. Je to kouzlo. Když ho znáte. Kdo dominuje na internetu? Ten, kdo poskytuje něco, co má cenu. To pak přitahuje jako mag-net. Něco vzácného a cenného, čeho je pomálu. To bude vaše kouzlo k dominanci. A dále víte, že dominanci tvoří to, zda vás lidé najdou nebo ne. Zda jste v první řadě nebo ne. Zda jste vidět nebo ne. Obsah je kouzlo, ale vy jste kouzelník. Přitáhněte a pak ovlivňujte. To z vás udělá lídry trhu v této druhé hodině.
 • ČÁST TŘETÍ:
  Buduji ZLATOU databázi, proto mám bohatství

  • Podceněná, opomíjená, nepochopená. Největší aktivum. Jak uvidíte je to přitom věc č. 1, pokud chcete dominovat a prodávat opakovaně a opakovaně a každý váš produkt nebo nápad dostat okamžitě mezi tisíce lidí. Toto už nejsou magie a kouzla. Je to zdravý rozum, pragmatismus, logika. Buď máte adresy na vaše potenciální kupce nebo ne. Buď máte ovečky ve svém stádě nebo ne. Toto je hodina osvojení si nejvyšší formy pragmatického vlivu. Hodina pravdy, budování a práce s databází kontaktů.
 • ČÁST ČTVRTÁ:
  Ovládám MAGII emailu, proto mám moc

  • Není email jako email. Co lidem dává moc už od pradávna? SLOVO. Bylo na počátku a jeho moc byla zapomenuta. Slovo otevírá nebo zavírá peněženku kupců. Zaměříme se v hodině na zlatá pravidla slov a obsahu v emailu. Copywriting, příběh jako z Hollywoodu, témata a obsahy a texty emailů. Zaměříme se na to, abyste byli rozpoznatelní, neporazitelní a jedineční ve vašich slovech. Také si osvojíte zlatá pravidla vzhledu, formy a podoby účinných emailů. Design je nástrojem umělců prodeje.
 • ČÁST PÁTÁ:
  Mám CHYTRÝ automat, proto mám energii

  • Slovo automatizovat dostává nový význam a my se na něj zaměříme. Komunikace robotem, cílená, osobní a nonstop. Pokud chcete dominovat nemůžete splašeně pobíhat a pořád něco dohánět. Potřebujete být o krok napřed. Potřebujete rozvahu a jistotu, že je o věci postaráno. To bude náš cíl. Rytmus, důslednost a dotahování. To generuje peníze. Toto bude technologicky odbornější hodina na téma marketingové automatizace.
 • ČÁST ŠESTÁ:
  Jednoduše měřím, proto mám kontrolu

  • Segmentovat... zacílit... měřit... a tím přijímat objednávky vydělávat peníze, protože přesně o tom to je. Ne vše a komplikovaně, ale přesně a chytře. Naučíte se, jak segmentovat kontakty, jak a na co přesně zacílit a jak změřit vaši emailovou komunikaci. Potřebujete znát čísla a to, jak jste dopadli. Teprve pak můžete nabíjet znovu!
 • ČÁST SEDMÁ:
  Mám CHARISMA, proto přitahuji, zářím a žiju

  • Tímto modulem postavíte své vnímání úspěchu a co k němu vede na hlavu. Jde o vaši pozici a vliv na trhu. Vaše charisma jako hráče. Pokud jste slabý hráč, nebudou s vámi hrát. 10 principů, které si osvojíte z vás udělají charismatického člověka (firmu). Budete mezi 1% TOP na trhu. Je to duše prodeje. Klíčem je vaše myšlení, přístup k moudrosti a z něj pramenící chování a akce.
 • BONUSY A HOSTÉ:
  ....

  • ...odnesete si materiály, příklady a vzory. Také můj oblíbený bonus, který vám vrátí investici do tohoto semináře po prvním spuštění. Čekají vás i hosté... máte se na co těšit.

AKTUÁLNĚ:

POKUD SE PŘIHLÁSÍTE NYNÍ, ZÍSKÁVÁTE NAVÍC VSTUPENKU ZDARMA (1+1).

"Účast v EmailAcademy byla důležitá a přínosná především proto, že získané znalosti z tohoto programu zafungovaly v praxi a my realizovali několik obchodně velmi úspěšných kampaní."

- PhDr. Pavel Makovský, Ph.D., MBA

„Podarilo sa nám doslova expandovať z mesašnej návštevnosti 5021 na 23 382 mesačne! :)“

- Michal Mikula

“Po dvou konzultacích s Davidem jsem vydělal 680 tísíc.”

- Ing. Vladimír Vymětal

"V roce 2013 jsem měl najednou obrat téměř 1.000.000,- a v roce 2014 téměř 2 mil.“

- Roman Kopřiva

"Má databáze je dnes kolem 25 tisíc kontaktů, a mé podnikání by bez ní nikdy nepřežilo.“

- Petr Havránek

Potřebujete pomoc? Není něco jasné nebo vám chybí informace? Chcete se ujistit, že je EmailAcademy EXPRES pro vás?

Napište mi na david@emailacademy.cz nebo zavolejte na +420 511 444 311