Sledujte prosím video pečlivě. Máte čas zvážit, zda je EmailAcademy 2.0 pro vás. Najdete zde na stránce vše o obsahu programu, cenách, bonusech i softwaru SmartSelling, který vám zautomatizuje podnikání. Přišel i váš čas!

Jako nový člen EmailAcademy 2.0
teď získáte navíc bonusy níže ještě:

Následujte tento 8krokový postup a využijte email marketing novým způsobem, abyste více prodali a měli zisky 24h denně

(Software a aplikace k akademii si je možné přikoupit, informace níže.)

Žijeme v úžasné době. Tak toho využijte a na nic nečekejte. Stačí se naučit několik základních postupů, které jsou lety ověřené v praxi. Letošní Email Academy 2.0 je vaše šance. Zapojte tyto kroky do marketingové komunikace. Malé věci, ale velké výsledky. Budete nadšení… a zde jsou důvody proč:

Program vás provede těmito oblastmi.
Sami si vyberete, co právě nejvíce potřebujete nebo
se mnou půjdete celou 8-týdenní výzvou krok za krokem.

 

Letos EmailAcademy 3-v-1

Získáte novinku EmailAcademy FastTrack.

1. Novinka EmailAcademy FastTrack.

Pokud teď potřebujete do emailů naskočit co nejrychleji a nejste na žádná dlouhá studia, pak je pro vás tento modul. V něm shrnuji v hlavních bodech celou EA 2.0, její klíčové strategie a to nejlepší z ní. Během 90 minut tak uvidíte celý váš akční plán a kroky, které z obyčejného emailu dělají malý zázrak propojení s vašimi kontakty a jistotu pro váš byznys. Díky němu postavíte základy, nastolíte rytmus a s jednoduchostí můžete plán následovat. 

2. E-learningový online program na 8-týdnů a 60 denní výzva, který vám zůstane už navždy pro vás i vaše kolegy

Můžete si sami vybrat modul, který váš byznys právě potřebuje nebo jít krok za krokem společně se skupinou a následovat připravený 8-týdenní trénink, jak dělat email marketing správně, chytře a jednoduše.

8 kroků, které i nováčka promění v ostříleného a charismatického komunikátora, který přitahuje klienty, používá k prodeji také email automat, vydělává a práce ho baví… už se totiž nemusí dřít a nahánět zákazníky po všech čertech. Každý týden jedna lekce s podrobným plánem k okamžité akci a 60-denní výzva pro vás.

3. Každý nový člen EmailAcademy
nyní získává v ceně i 2-denní seminář
charismatického prodeje emailem
a bonusy níže

EmailAcademy Živě
Zde nám půjde o zážitek, o praxi a zavedení principů do našeho mozku tak, aby se staly přirozeností a samozřejmostí. Navíc seminář vás provede i dalšími pokročilejšími prodejními strategiemi a něčím čemu říkám charismatický prodej.
 
Podtitul semináře je:
Jak být za 12 měsíců charismatickou značkou a prodávat 2x více díky 7 principům marketingu 
 
Že spolu budeme přes noc je také důležité a další den vše pořádně usadíme. EmailAcademy živě jsou už tak trochu památné a zeptejte se dnes už i známých lidí, kolik z nich prošlo EA a zažilo na semináři AHA.

A to není ještě vše... také získáte

VZORY A TEXTY EMAILŮ

Pro akční kroky 60denní výzvy dostanete letos nově také texty emailů a vzory pro automatické emaily. Nemusíte se tak trápit se strukturou, necháte se inspirovat a doplníte jen svůj nezbytný obsah.

OTÁZKY NA MĚ

Osobně jsem s vámi v programu přítomný. Budete mít k dispozici prostor pod každou lekcí, dále v privátní Facebook skupině a samostatné sekci pro otázky na mě osobně.

Cena konzultace s Davidem 10.000 Kč/hod

REPORTÁŽ Z 10xEMPIRE Z NEW YORKU

Podmínkou vstupu na tuto VIP akci bylo 10.000 $, tedy 250.000 Kč (+ letenky!)

Letěl jsem, protože jsem věřil, že informace, které tam načerpám, je to nejlepší, co lze dnes o email a online marketingu na světě najít a získat. A potvrdilo se. Podařilo se mi hned po akci shrnout nejdůležitější, co jsem se naučil do tří hodin videa, které teď dávám členům EmailAcademy zcela zdarma.

…byl jsem tam jediný člověk z Čech a ze Slovenska – jinde toto know-how prostě nenajdete. :)

Neprodejné

PRAVIDELNÉ MĚSÍČNÍ WEBINÁŘE S OTÁZKAMI

Pravidelně se budeme každý měsíc potkávat s dalšími členy mých programů a budu odpovídat na vaše otázky, aktuální potřeby a sdílet spolu funkční principy. Tato porce inspirace, motivace a jasnosti vás vždy vrátí do hry, kdybyste se někde zapomněli :)

Cena a podmínky vstupu do akademie

Jak jsem řekl, EA věřím více, než tradičním kurzům prodejních dovedností, technikám, soft i hard skills, složitým a komplexním kurzům, jak dělat funnely.
 
Baví mě se vracet zpátky k základům, a tak vám nabízím ty nejlepší základy vůbec. Jednoduchost a principy. A k tomu vás povedu. Abyste si začali věřit, viděli, že na to stačíte a ocenili jste cestu, kterou jste už ušli.
 
Jsem přesvědčený že spolu to zvládneme.
 
Můžete získat EA za 9.750 Kč bez daně, 11.798 pokud nejste plátci DPH.
 
Ve srovnání s hodnotou nového vztahu s vašimi kontakty, vaší budoucí databáze, důvěry vašich klientů, opakovaných nákupů tím, že zapojíte emailovou komunikaci, je to věřím výhodná investice.

 

Ti, kteří se letos se mnou přidáte na cestu ocením bonusovou vstupenkou navíc na živou akci a můžete tak přijít s kolegou, přítelem nebo ji někomu darovat.

K tomu už má tradiční garance:

Máte 30 dní na to si projít první lekce, rozhlédnout se a rozhodnout, zda je to pro vás. Když ne, napište a neplatíte ani korunu.

A abych zajistil, že získáte více, než
možná čekáte, mám pro vás
letos i tyto bonusy

BONUS č.1

Nejlepší zdroj kontaktů je dnes Facebook. A tak vám dám ke kurzu ještě bonus:
Jak získat návštěvnost a kupu kontaktů z Facebooku za 48 hodin. Naučíte se spustit jednoduché reklamy na Facebooku a budovat databázi.

BONUS č.2

Tento bonus je věc, kterou ani neumím vyčíslit:
Jsou to příklady a případové studie miliónových email kampaní, které jsem sám spustil a z nichž každá mi vydělala stovky tisíc a opakovaně. A vydělá je i vám. Zde je potřeba jen jedno.
 
Tyto emaily prostě poslat. Jen tento poslední bonus vám vrátí investici do kurzu po jednom rozposlání. Dostanete tři miliónové kampaně. Odšťavňovač databáze. High-ticket Email - strategii pro prodej drahých produktů a Magic Questions - emailová dotazníková strategie, která nám pomohla dostat 800 lidí do kongresového centra na akci Digital Summit. Tyto studie se jinde koupit nedají.

Váš osobní SmartKouč

Mimo mě osobně, vám na cestě můžou pomáhat SmartKoučové. Oslovil jsem úspěšné účastníky předchozích ročníků EmailAcademy, kteří vám budou při ruce, abyste vše rychle aplikovali do praxe. Můžete si je najmout za fajn podmínek, napsat, mluvit s nimi, můžete ptát a nechat si pomoci.

Toto je letošní EmailAcademy 2.0,
vzdělání pro novou generaci podnikatelů,
kteří si chtějí zjednodušit život.

Na závěr snad už jen co říkají lidé, kteří už akademií prošli

Toto je letošní EmailAcademy 2.0,
vaše vstupenka do světa jasnosti a jednoduchosti v 
online prodeji.

Osobně vás zvu do letošní akademie

Bude mi ctí vás letos provázet...