Přemýšleli jste někdy nad tím, proč přesto, že je Email Marketing stále nejefektivnější technikou online marketingu, havaruje na něm a nevyužívá ho efektivně většina firem v Čechách a na Slovensku?

Představuji vám 2-výcvikové dny, které byly vytvořeny k tomu, abyste si osvojili funkční systém prodeje emailem a zaměřili se na 20% věcí, které přinášejí výsledky:
 

EmailAcademy ŽIVĚ 2019 aneb
8 KROKŮ VYSOCE EFEKTIVNÍHO EMAIL MARKETINGU
(léto 2019 - Brno)

 
Pokud nemáte času nazbyt, a přesto chcete být úspěšní prodejci a naučit se komunikační principy prodeje na internetu, jsou tyto dva dny určeny pro vás.
 
Dostanete pod kůži zlatá pravidla prodeje na internetu a emailové komunikace a vyrostete také jako charismatický člověk a lídr. Osvojíte si praktiky e-commerce a chytrého online prodeje emailem v praxi.
 
Pojďme společně věci zjednodušit, postavit pevnou strategii a zaměřit se na to, co má smysl a nese výsledky.
 
A právě k tomu je tento víkend určen. Osvojíte si:
8 PRINCIPŮ PRODEJE EMAILEM A V NICH PODPOŘÍTE I VAŠE JEDINEČNÉ CHARISMA.
 
Těším se, že tento seminář bude pro vás úspěšným zlomem v mnoha oblastech, nejen světě emailů.

EmailAcademy ŽIVĚ

Brno, léto 2019

2-DENNÍ SEMINÁŘ
8 KROKŮ VYSOCE EFEKTIVNÍHO EMAIL MARKETINGU ANEB
PRINCIPY CHARISMATICKÉHO PRODEJE EMAILEM:

 • ČÁST PRVNÍ:
  Dělám PŘIROZENÝ marketing, proto prodávám
  • Zaměříme na PRINCIPY psychologie prodeje a komunikační mapy. Nejen dej a dostaneš, ale také žádej a dostaneš dáme do rovnováhy. Vy víte, že hledači příležitostí vždy prohrávají a vítězí strategičtí podnikatelé. A to bude naším prvním cílem. Prodejce je umělec. Je čas v sobě aktivovat mistra prodejního umění (nejen) na internetu. Naučíte se jak přemýšlet jako váš trh a dýchat s ním. Čeká vás e-voluce, elektronická evoluce cesty zákazníka.
 • ČÁST DRUHÁ:
  Tvořím MAG(NET)ICKÝ OBSAH, proto mám pozornost
  • Aneb magie obsahu na netu. Neodmítnutelný a charismatický obsah je jako magnet. Je to kouzlo. Když ho znáte. Kdo dominuje na internetu? Ten, kdo poskytuje něco, co má cenu. To pak přitahuje jako mag-net. Něco vzácného a cenného, čeho je pomálu. To bude vaše kouzlo k dominanci. A dále víte, že dominanci tvoří to, zda vás lidé najdou nebo ne. Zda jste v první řadě nebo ne. Zda jste vidět nebo ne. Obsah je kouzlo, ale vy jste kouzelník. Přitáhněte a pak ovlivňujte. To z vás udělá lídry trhu v této druhé hodině.
 • ČÁST TŘETÍ:
  Buduji ZLATOU databázi, proto mám bohatství
  • Podceněná, opomíjená, nepochopená. Největší aktivum. Jak uvidíte je to přitom věc č. 1, pokud chcete dominovat a prodávat opakovaně a opakovaně a každý váš produkt nebo nápad dostat okamžitě mezi tisíce lidí. Toto už nejsou magie a kouzla. Je to zdravý rozum, pragmatismus, logika. Buď máte adresy na vaše potenciální kupce nebo ne. Buď máte ovečky ve svém stádě nebo ne. Toto je hodina osvojení si nejvyšší formy pragmatického vlivu. Hodina pravdy, budování a práce s databází kontaktů.
 • ČÁST ČTVRTÁ:
  Ovládám MAGII emailu, proto mám moc
  • Není email jako email. Co lidem dává moc už od pradávna? SLOVO. Bylo na počátku a jeho moc byla zapomenuta. Slovo otevírá nebo zavírá peněženku kupců. Zaměříme se v hodině na zlatá pravidla slov a obsahu v emailu. Copywriting, příběh jako z Hollywoodu, témata a obsahy a texty emailů. Zaměříme se na to, abyste byli rozpoznatelní, neporazitelní a jedineční ve vašich slovech. Také si osvojíte zlatá pravidla vzhledu, formy a podoby účinných emailů. Design je nástrojem umělců prodeje.
 • ČÁST PÁTÁ:
  Mám CHYTRÝ automat, proto mám energii
  • Slovo automatizovat dostává nový význam a my se na něj zaměříme. Komunikace robotem, cílená, osobní a nonstop. Pokud chcete dominovat nemůžete splašeně pobíhat a pořád něco dohánět. Potřebujete být o krok napřed. Potřebujete rozvahu a jistotu, že je o věci postaráno. To bude náš cíl. Rytmus, důslednost a dotahování. To generuje peníze. Toto bude technologicky odbornější hodina na téma marketingové automatizace.
 • ČÁST ŠESTÁ:
  Jednoduše měřím, proto mám kontrolu
  • Segmentovat... zacílit... měřit... a tím přijímat objednávky vydělávat peníze, protože přesně o tom to je. Ne vše a komplikovaně, ale přesně a chytře. Naučíte se, jak segmentovat kontakty, jak a na co přesně zacílit a jak změřit vaši emailovou komunikaci. Potřebujete znát čísla a to, jak jste dopadli. Teprve pak můžete nabíjet znovu!
 • ČÁST SEDMÁ:
  ODESÍLÁM, efektivně a zákonně
  • Jaké jsou technické aspekty rozesílky emailů, co ovlivňuje doručitelnost a jaké zákonné požadavky jsou potřeba s chystanými opatřeními GDPR.
 • ČÁST OSMÁ:
  Mám CHARISMA, proto přitahuji a zářím
  • Tímto modulem postavíte své vnímání úspěchu a co k němu vede na hlavu. Jde o vaši pozici a vliv na trhu. Vaše charisma jako hráče. Pokud jste slabý hráč, nebudou s vámi hrát. 10 principů, které si osvojíte z vás udělají charismatického člověka (firmu). Budete mezi 1% TOP na trhu. Je to duše prodeje. Klíčem je vaše myšlení, přístup k moudrosti a z něj pramenící chování a akce.

SEMINÁŘEM PROVÁZÍ:

David Kirš
David Kirš
Lektor a autor tohoto kurzu

David Kirš je podnikatel, lektor, investor a majitel firmy SmartSelling. Je autorem vzdělávacích programů EmailAcademy a Prodej svůj talent. Jeho expertízou je email marketing a prodej online. Napsal knihu Miliónový email. Drží několik rekordů v online prodeji (5.34 mil. Kč za 24h). Je vášnivým propagátorem info marketingu a podnikání na internetu. Svou osvětou v oblasti online komunikace pomohl už tisícům podnikatelů.

Zde vyplňte své údaje a získejte vstupenky:

NEJSTE NA TO SAMI:

NYNÍ ZÍSKÁVÁTE K OBJEDNÁVCE NAVÍC VSTUPENKU ZDARMA PRO KOLEGU NEBO ZNÁMÉHO (1+1).

David Kirš

Potřebujete pomoc? Není něco jasné nebo vám chybí informace? Chcete se ujistit, že je seminář pro vás?

Napište mi na david@emailacademy.cz
nebo zavolejte na +420 511 444 311 (Na telefonu jsme vám k dispozici od 9 do 17h. V případě nedostupnosti napište na email, zavoláme zpět.)