Chcete lidem něco prodat?

Nejste sami. Je nás spousta. A má to řešení...

Jenže víte co, teď úplně zapomeňte na prodávání. A hned vám vysvětlím proč.

Pravděpodobně mě neznáte, ale předtím než jsem z nuly vybudoval firmy a projekty, teď už s obratem +40 miliónu a začal s internetovým marketingem, prošel jsem důležitým obratem v myšlení.

Tenhle posun v myšlení změnil celou moji kariéru. Naučil mě ho Eben Pegan - nejstrategičtější podnikatel jakého znám. Rád se o něj podělím...

Představte si, že chcete vydělat milión korun. Tradiční myšlení nám položí otázku, hmm, jak jen získat od lidí milión? Znáte dětský nápad, jak vydělat milión? Když vám dá milion lidí korunu, máte milión! :) Takhle přirozeně myslíme.

My lidé chceme od druhých dostávat.

V Africe lovci opic zjistili, že když udělají do stromu díru a do ní dají ořech, přijde k ní opice a do díry strčí ruku. Chytne ořech, ale dlaň s ořechem už nevytáhne. Ha. V tu chvíli přijde lovec a opici zabije.

Tak moc chce opice ořech dostat, tak moc je naprogramovaná na chtění, že raději umře, než aby pustila ořech. 

My lidé myslíme podobně. Tak moc chceme dostávat, že si ani nevšimneme, že náš byznys umírá!

Jsme nastaveni na chtění, chceme dostávat, chceme brát. Co když je ale ultimátní úspěch v byznyse postaven přesně na opačném principu? Na dávání.

Otočením principu se stáváte člověkem, který mění pravidla hry. Který dává, místo bere. Stáváte se autoritou, člověkem, který neprosí. Stáváte se člověkem, který je o krok napřed, protože strategicky myslí. Stáváte se strategickým podnikatelem, který dává, aby dostal. 

Existuje jednoduchý způsob, jak dáváním změníte myšlení lidí. Ti, kteří si vás dosud ani nevšimli, o vaše inzeráty a web ani nezavadili, ti vás nejen začnou poslouchat, ale začnou od vás věci vyžadovat, začnou od vás kupovat a dávat vám peníze. Zní to šíleně? Je to šílené, je to úžasně šílené, proto to sám dělám, protože to úžasně funguje. A bude i vám.

Jak na to prakticky jsem natočil na video a nazval tento princip 10xDEJ a 1xBER. Musíte pro něj ale něco málo udělat. Něco, za něco. :)

Vyplňte tento formulář a získáte ho:

Stisknutím tlačítka "souhlasím...", souhlasíte s tím, že vám pošlu na vložený email odkazy na videa zdarma jako odběrateli mých emailových newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti online marketingu a podnikání s přesahem do osobního rozvoje.

Na emaily se můžete těšit zpravidla 1x týdně a pokud narazím na zajímavou tvorbu někoho dalšího, rád dám i o jeho práci vědět. Pokud už nebudete chtít email newslettery dále dostávat, tak se kdykoli můžete odhlásit a tento souhlas odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé zprávě. Vaše údaje budu spravovat pod firmou David Kirš s.r.o. a řídit se těmito zásadami zpracování a ochrany osobních údajů.