Podmínky opakovaných plateb

Toto je přepis z obchodních podmínek z článku 11. odstavce C

  • V případě zakoupení EmailAcademy (prodávané na stránce www.emailacademy.czna 12 měsíčních plateb zákazník zvolením platby prostřednictvím platební karty souhlasí se strháváním opakovaných plateb z jeho platební karty, a to za podmínek dle zvoleného tarifu objednané služby.
  • Tarify a podmínky opakovaných plateb jsou uvedeny na webové stránce produktu a v prodejním formuláři. Jde vždy o fixní částku, která je uvedena u produktu a bude strhávána 12krát. Datum prvního stržení je vždy při objednávce a další platby vždy za měsíc. Na opakovanou platbu bude vždy zákazník upozorněn emailem 7 dní před stržením platby z karty.
  • Informace o výši a formě opakovaných transakcí, datu a periodě strhávání opakované platby a všech změnách souvisejících s opakovanými platbami jsou zákazníkovi zasílány emailem. Pokud chce zákazník udělat změnu v nastavení opakovaných plateb, tak se obrátí na prodávajícího emailem na info@davidkirs.cz
  • Údaje platební kartě zákazníka jsou uloženy u platební brány GoPay a GoPay s nimi nakládá podle mezinárodního bezpečnostního standardu PCI-DSS Level 1 (jedná se o nejvyšší úroveň datové bezpečnosti ve finančním sektoru).