BLOG
DÁLNICE DŮVĚRY A PRODEJE

Mám radost, že jste se rozhodli začít dělat blog tak, aby vás ve vašem podnikání každodenně podporoval. Asi 2 roky mi trvalo, než jsem objevil všechny zákonitosti, které správný blog musí mít. Nyní to vše máte k dispozici. Vemte co vám slouží, zahoďte, co vám nesedí. Využijte chytré softwary a aplikace, které vám v dnešní době ve videu pomáhají. Neutrácejte své peníze u drahých agentur, když si můžete spousty věcí udělat doma sami nebo ve firmě s kolegy.

Příležitost, kterou podnikatelům dává blog, je stále v českých končinách podceňována. Myslí si, že je to náročné, že to nezvládnou, nebo že to nepotřebujou. Vy teď uvidíte, že to chce jen začít. A vytrvat. Držím vám palce. A ještě jednou díky, že jste tu. Trénink začíná...

David Kirš

Lektor a autor tohoto kurzu
David Kirš je podnikatel, lektor, investor a majitel firmy SmartSelling. Je autorem vzdělávacích programů EmailAcademy a Prodej svůj talent. Jeho expertízou je email marketing a prodej online. Napsal knihu Miliónový email. Drží několik rekordů v online prodeji (5.34 mil. Kč za 24h). Je vášnivým propagátorem info marketingu a podnikání na internetu. Svou osvětou v oblasti online komunikace pomohl už tisícům podnikatelů.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů