Získat a objednat EmailAcademy 2017

Ještě nikdy jsme nebyli na internetu zahlceni tolika možnostmi, technikami, nástroji a "super" strategiemi. To vše nás jen odvádí od podstaty a zdravého rozumu. Apeluji na podnikatele, majitele firem i marketéry: Zjednodušujte. Vraťte se k základům.

Proto vás zvu do EmailAcademy 2017, kde spolu znovu postavíme základy a starý dobrý email vám vrátí jistotu a kontrolu nad vaším byznysem. Uleví se vám, získáte jasno a klidnou mysl. Nepotřebujete přidávat, potřebujete ubrat a na to se v letošní EmailAcademy 2017 společně zaměříme. Přečtěte si více a získejte nyní program za speciálních podmínek.

Jako nový člen EmailAcademy 2017
nyní získáváte v ceně i 2-denní seminář
charismatického prodeje emailem a bonusy níže.

a také novinku
EmailAcademy FastTrack -
pracovní skupinu a tu nejlepší cestu,
abyste věci začali dělat

Cena a podmínky
vstupu do akademie

Jak jsem řekl, EA věřím více, než tradičním kurzům prodejních dovedností, technikám, soft i hard skills, složitým a komplexním kurzům, jak dělat funnely.
 
Baví mě se vracet zpátky k základům, a tak vám nabízím ty nejlepší základy vůbec. Jednoduchost a principy. A k tomu vás povedu. Abyste si začali věřit, viděli, že na to stačíte a ocenili jste cestu, kterou jste už ušli.
 
Jsem přesvědčený že spolu to zvládneme.
 
Můžete nyní dokonce rozložit platbu ze celý program a seminář, pokud zatím začínáte nebo potřebujete menší částky. Pak je cena 12x 975 Kč platební kartou.
 
Nebo ušetřit okamžitě 20% a získat EA za 9.750 Kč bez daně, 11.798 pokud nejste plátci DPH.
 
Ve srovnání s hodnotou nového vztahu s vašimi kontakty, vaší budoucí databáze, důvěry vašich klientů, opakovaných nákupů tím, že zapojíte emailovou komunikaci, je to věřím výhodná investice.

Zvolte jaký typ platby za EmailAcademy si přejete?
Zvolte možnost A nebo B:

Prvních 80 z vás, kteří se letos se mnou přidáte na cestu ocením bonusovou vstupenkou na živou akci a můžete tak přijít s kolegou, přítelem nebo ji někomu darovat.

To, co teď už umíte stačí!
Zbavíte se domněnek, ukážu vám zdroje a
vrátíme vašemu byznysu rytmus, lehkost a výsledky

Žijeme v úžasné době. Tak toho využijte a na nic nečekejte. Stačí se naučit několik základních postupů, které jsou lety ověřené v praxi. Letošní Email Academy 2.0 je vaše šance. Zapojte tyto kroky do marketingové komunikace. Malé věci, ale velké výsledky. Budete nadšení… 

Pokud máte jasno a chcete využít email v podnikání a tak si zjednodušit život, pokračujte žlutým tlačítkem na výběr platby.)

Máte 30 dní na to si projít první lekce, rozhlédnout se a rozhodnout, zda je to pro vás. Když ne, napište a neplatíte ani korunu.

CO ŘÍKAJÍ LIDÉ, KTEŘÍ UŽ
AKADEMIÍ PROŠLI?

Když jsem v roce 2012 začínal podnikat, tak jsem netušil, jak moc mi prostý email a email marketing pomohou. A to ať už při prodeji, tak především při budování důvěry s potencionálními klienty. Kniha Milionový email a kurz Email Academy mi ukázali cestu, jak dělat to co mě baví a při tom vydělávat zajímavé peníze.

Michal KolářKolami.cz

Těším se, že letos provedu i vás...

Získat a objednat EmailAcademy 2017