POZOR DOKONČETE OBJEDNÁVKU:

NYNÍ MÁTE MOŽNOST JEŠTĚ SI PŘIDAT DO OBJEDNÁVKY KE KNIZE KURZ S 50% SLEVOU

Video trénink a eBook:
Probuďte v sobě génia video marketingu

Jak to udělat, aby video ve vašem podnikání plnilo svou službu a poutalo na vás pozornost?

To, co bylo kdysi možné za desítky a stovky tisíc korun, je dnes možné vytvořit v řádech tisíců korun a to doma a za několik hodin. Přehled zařízení a vybavení pro tvorbu videa, stejně tak praktická ukázka i postupy jeho úprav, možnosti tvoření videa a další tipy a triky vás čekají v tomto videu.

eBook, který rekapituluje celý video trénink a navíc obsahuje akční kroky, jednotlivé úkoly, které si můžete odškrtávat a kdykoli zaváháte, nebo si nebudete vědět rady, jak dál, můžete se vrátit k těmto akčním krokům při tvorbě a natáčení vašeho videa.

1880 Kč pouze nyní za 990 Kč

2275 Kč s DPH (1198 Kč s DPH)

OBJEDNÁVKOU ZÍSKÁTE:

  • Video trénink v délce 48 minut, jak točit videa a dělat video marketing.
  • Trénink i formou ebooku včetně odkazů na doporučené produkty a služby pro video.
  • Trénink, který je online a je přístupný 24 hodin denně a přístup dostanu okamžitě po úhradě.

"Přeji vám, aby vám trénink ušetřil moře času a nervů, které jsem osobně do video marketingu už investoval a zrychlíte a zkrátíte si tak svou cestu." - David Kirš

CO O KURZU ŘÍKAJÍ JEHO ÚČASTNÍCI:

„Veľké ďakujem za toto video. Tak sa mi už teraz vrátila celá investícia do videa. Ešte raz díky !!!!“

Peter Betyár

„Nikdy bych neřekl, že vydržím tak dlouho, skoro hodinu, v jednom kuse poslouchat video. Jste super a přiznávám, že to ve mně všechno uplně vře. Skutečně moc dobrý. Jdu do akce.“

Lubomír
David Kirš
David Kirš
Lektor a autor tohoto kurzu

David Kirš je podnikatel, lektor, investor a majitel firmy SmartSelling. Je autorem vzdělávacích programů EmailAcademy a Prodej svůj talent. Jeho expertízou je email marketing a prodej online. Napsal knihu Miliónový email. Drží několik rekordů v online prodeji (5.34 mil. Kč za 24h). Je vášnivým propagátorem info marketingu a podnikání na internetu. Svou osvětou v oblasti online komunikace pomohl už tisícům podnikatelů.