Dnes kniha + bonusy jen za poštovné 99 Kč

NEJPRODÁVANĚJŠÍ KNIHA (nejen) O EMAIL MARKETINGU V ČECHÁCH A NA SLOVENSKU

 

Jako expertka na online marketing doporučuji knihu Milionový email proto, že si myslím, že email marketing je jedním z klíčových oborů online marketingu dnešní doby a budu ráda, když i další podnikatelé pochopí velký potenciál, který se v něm skrývá.

Email marketing sama ve svém podnikání používám v podstatě denně. Je pro mé podnikání totéž, jako pro auto motor. Bez email marketingu bych měla jen nablýskanou karoserii luxusního auta, která by mi byla k ničemu. Díky správně dělanému email marketingu a dlouhodobému zaměřování pozornosti právě tímto směrem, jezdí moje podnikání už několik let ve Ferrari a díky mé databázi si můžu užívat svého podnikání z pláže.

Tato kniha vám pomůže pochopit, jak vaše podnikání podpořit email marketingem taky, a díky tomu mít mnohem více spokojených klientů, aniž byste se za nimi museli honit jako dosud.

Stáňa Mrázková

Cena knihy Miliónový email v knihkupectví je 299 Kč, ale teď chci, aby se tato kniha dostala k co nejvíce lidem a tak je v této akci jen za poštovné 99 Kč v ČR (7,9 € na Slovensko).

*** NYNÍ BONUS KE KNIZE ***

Pošlete si ještě dnes knihu domů a odemkněte si také bonusovou video sérii "10x myšlenka a online (r)evoluce"

10x více návštěvníků

10x více kontaktů

10x více zákazníků

Uvnitř knihy Miliónový email objevíte a naučíte se:

 • 1
  Kterých 8 kroků vede ke strategickému využití emailu v podnikání
 • 2
  Jak vytvořit poutavý obsah emailu a co tvoří účinný email
 • 3
  Jak budovat databázi tisíce emailů rychle a poctivě
 • 4
  Jak se vyhnout spamu a obtěžování emailem
 • 5
  Jak automatizovat prodej s pomocí emailu
 • 6
  Co je to cesta zákazníka a komunikační mapy

Kdo je autor knihy David Kirš?

David Kirš je podnikatel a zakladatel Firmy 2.0, nyní SmartSelling a je tvůrce online programu EmailAcademy. Žije v Brně. Je to český leader emailového copywritingu a také jeden z nejlépe placených internetových marketérů u nás. Drží několik online prodejních rekordů na českém internetu. Zvedl v Čechách a na Slovensku vlnu info a expert podnikání, je vášnivým propagátorem email a online marketingu. Dnes učí novou generaci podnikatelů, jak si (nejen) díky emailu a internetu zjednodušit život.

Kniha je o email marketingu

Email marketing není spam. Je to jednoduchý způsob, jak posunout své podnikání dále.

Vaším cílem přece není pracovat 12 hodin denně. Proto je třeba automatizovat činnosti, využít internet a všechny dostupné moderní nástroje a zjednodušit si život. Se zákazníky je třeba komunikovat cíleně, rychle a profesionálně prostřednictvím správně připravených kampaní, které budete snadno vyhodnocovat. Přidejte k tomu postupy, které vás naučím v tomto manuálu a zaručuji vám, že své podnikání brzy nepoznáte.

Zapojte do svého podnikání komunikaci se zákazníky, pečujte o ně a bude se vám dařit.

Nečekejte a začněte měnit věci k lepšímu hned teď. Tato kniha je nejpodrobnějším manuálem ze světa problematiky email marketingu, který je v češtině k dispozici. Provede vás základními postupy email marketingu a ukáže vám možnosti, které email nabízí.

JAK FUNGUJÍ TYTO PRINCIPY OSTATNÍM:

Davidova knížka "Milionový email" obsahuje inspirativní nápady jak si usnadnit podnikání a zároveň ukazuje principy, které by měl znát, pochopit a aplikovat každý majitel nebo marketér menší a střední firmy. Rady a tipy zmíněné v této knize mají díky nízké vstupní investici velmi zajímavé ROI.

Lukáš Chmelamajitel mediální agentury Media Buyers, s.r.o.

Email marketing mi zachránil podnikání a zajistil rychlý růst mojí firmy. Zofi fasády s.r.o. tak mají díky email marketingu dostatek nadšených zákazníků. Hlavní výhodou je, že díky pravidelné email komunikaci s klienty máme takové zákazníky, jaké jsme si vždy přáli.

Studený Romanjednatel, www.zofi-fasady.cz

Email marketing je pro mé podnikání totéž, jako pro auto motor. Bez email marketingu bych měla jen nablýskanou karoserii luxusního auta, která by mi byla k ničemu. Díky správně dělanému email marketingu a dlouhodobému zaměřování pozornosti právě tímto směrem, jezdí moje podnikání už několik let ve Ferrari a díky mé databázi si můžu užívat svého podnikání z pláže.

Stanislava Mrázkovámarketing expert, www.podnikanizplaze.cz

„Email marketing je skutečná cesta k našim zákazníkům. Osobně se domnívám, že je jednou z nejzajímavějších možností, jak komunikovat se zákazníkem a budovat s ním vztah netradiční cestou. Navíc Email marketing za mě dělá práci, kterou nemám ráda. Postará se o rutinní věci a já mám čas na tvoření.“

Dagmar Kožinováředitelka, KM Beta

OBJEDNEJTE SI KNIHU DNES

Nyní tištěná kniha 299 Kč i s poštovným za 99 Kč až k vám domů.

MOŽNÁ VÁS NAPADLA OTÁZKA:

Kolik stojí poštovné?

Poštovné stojí 99 Kč v rámci České republiky nebo 7,9 € na Slovensko.

Kdy budu mít knihu doma?

Knihy rozesíláme v pracovní dny vždy následující den po zaplacení objednávky, pak záleží na České poště, takže pokud ji neobdržíte do týdne, určitě napište na kniha@emailacademy.cz.

Jsem schopen sledovat dodání mé knihy?

Ano, zásilka s knihou má své číslo. Pokud chcete sledovat svou zásilku, tak nám napište na kniha@emailacademy.cz a my vám zašleme číslo zásilky.

Lze zaslat knihu na dobírku?

Bohužel z důvodu dražšího poštovného a administrativy spojené s tímto zasláním, knihy na dobírku neposíláme.

Můžu získat knihu v elektronické podobě jako ebook?

Momentálně tato možnost není. Kniha je v tištěné podobě.

Kde můžu dostat odpověď ohledně knihy?

Napište nám na email kniha@emailacademy.cz rádi vám pomůžeme zodpovědět vaše otázky.