David Kirš

Potřebujete pomoc?
Pište na kniha@emailacademy.cz

Davidova knížka "Milionový email" obsahuje inspirativní nápady jak si usnadnit podnikání a zároveň ukazuje principy, které by měl znát, pochopit a aplikovat každý majitel nebo marketér menší a střední firmy. Rady a tipy zmíněné v této knize mají díky nízké vstupní investici velmi zajímavé ROI.

Lukáš Chmelamajitel mediální agentury Media Buyers, s.r.o.

Email marketing mi zachránil podnikání a zajistil rychlý růst mojí firmy. Zofi fasády s.r.o. tak mají díky email marketingu dostatek nadšených zákazníků. Hlavní výhodou je, že díky pravidelné email komunikaci s klienty máme takové zákazníky, jaké jsme si vždy přáli.

Roman Studený jednatel, www.zofi-fasady.cz

Email marketing je pro mé podnikání totéž, jako pro auto motor. Bez email marketingu bych měla jen nablýskanou karoserii luxusního auta, která by mi byla k ničemu. Díky správně dělanému email marketingu a dlouhodobému zaměřování pozornosti právě tímto směrem, jezdí moje podnikání už několik let ve Ferrari a díky mé databázi si můžu užívat svého podnikání z pláže.

Stanislava Mrázková marketing expert, www.podnikanizplaze.cz

POŠLETE SI DNES KNIHU

Cena knihy Miliónový email je 299 Kč 249 Kč
+ poštovné 57 Kč v ČR (5,9 € do zahraničí).

Získejte právě teď:

1. Tištěnou knihu 299 Kč 249 Kč
2. PDF ebook a MP3 pro strategické podnikatele (neprodejné)
3. Tři tréninková videa EmailAcademy

Zadejte adresu, kam chcete knihu poslat:

1
Údaje k doručení

Jste-li živnostník, zadejte název dle svého ŽL.

2
Platba  • Platba platební kartou přes internet patří mezi dnes nejrozjšířenější platební metody. Platební karty jsou chytře zabezpečené, rychlé a každý má v peněžence alespoň jednu. Informace o zaplacení se k obchodníkovi dostane ihned. Budete přesměrováni na platební bránu.


  • Jedná se o oblíbenou bankovní platbu na jedno kliknutí s předvyplněným platebním příkazem přímo z vašeho internetového bankovnictví a okamžitým převodem peněz na účet obchodníka. Budete přesměrováni na platební bránu.

  • Běžný bankovní převod je známý a oblíbený převod peněz mezi dvěma bankovními ústavy. Platbu lze zadat kdykoliv, ale zpracována je v úředních hodinách vaší banky. Zadejte platební příkaz ve vaší bance.

3
Položky a shrnutí  • Chcete navíc můj osobní 20-krokový scénář (video+PDF) pro prodejní stránky a videa? Vytvořil jsem ho po 3 letech studia top světových online marketérů.

    990 Kč Nyní jen za 299 Kč ! (postup není nikde jinde dostupný).

Kniha
Scénář
Celkem
Z toho DPH

Respektujeme vaše soukromí a vaše data jsou chráněna.