Potřebujete pomoc nebo si s něčím nevíte rady?
Napište na david@emailacademy.cz nebo zavolejte +420 511 444 311

 EmailAcademy EXPRES aneb Market Domination Day
(8. listopadu 2016 - Brno)
 

Pokryjeme tyto oblasti a i vy se naučíte a
osvojíte si používat v praxi postupně:

 • ČÁST PRVNÍ:
  E-VOLUČNÍ CESTA ZÁKAZNÍKA

  • V první hodině se zaměříme na psychologii a strategii prodeje. Nejen dej a dostaneš, ale také žádej a dostaneš dáme do rovnováhy. Vy víte, že hledači příležitostí vždy prohrávají a vítězí strategičtí podnikatelé. A to bude naším prvním cílem. Prodejce je umělec. Je čas v sobě aktivovat mistra prodejního umění (nejen) na internetu. Naučíte se jak přemýšlet jako váš trh a dýchat s ním. Čeká vás e-voluce, elektronická evoluce cesty zákazníka.
 • ČÁST DRUHÁ:
  MAG(NET)ICKÝ OBSAH

  • Aneb magie obsahu na netu. Neodmítnutelný a charismatický obsah je jako magnet. Je to kouzlo. Když ho znáte. Kdo dominuje na internetu? Ten, kdo poskytuje něco, co má cenu. To pak přitahuje jako mag-net. Něco vzácného a cenného, čeho je pomálu. To bude vaše kouzlo k dominanci. A dále víte, že dominanci tvoří to, zda vás lidé najdou nebo ne. Zda jste v první řadě nebo ne. Zda jste vidět nebo ne. Obsah je kouzlo, ale vy jste kouzelník. Přitáhněte a pak ovlivňujte. To z vás udělá lídry trhu v této druhé hodině.
 • ČÁST TŘETÍ:
  ZLATÁ DATABÁZE NA VĚKY

  • Podceněná, opomíjená, nepochopená. Jak uvidíte je to přitom věc č. 1, pokud chcete dominovat a prodávat opakovaně a opakovaně a každý váš produkt nebo nápad dostat okamžitě mezi tisíce lidí. Toto už nejsou magie a kouzla. Je to zdravý rozum, pragmatismus, logika. Buď máte adresy na vaše potenciální kupce nebo ne. Buď máte ovečky ve svém stádě nebo ne. Toto je hodina osvojení si nejvyšší formy pragmatického vlivu. Hodina pravdy, budování a práce s databází kontaktů.
 • ČÁST ČTVRTÁ:
  EMAIL COPY&DESIGN ALCHEMY

  • Není email jako email. Co lidem dává moc už od pradávna? SLOVO. Bylo na počátku a jeho moc byla zapomenuta. Slovo otevírá nebo zavírá peněženku kupců. Zaměříme se v hodině na zlatá pravidla slov a obsahu v emailu. Copywriting, příběh jako z Hollywoodu, témata a obsahy a texty emailů. Zaměříme se na to, abyste byli rozpoznatelní, neporazitelní a jedineční ve vašich slovech. Také si osvojíte zlatá pravidla vzhledu, formy a podoby účinných emailů. Design je nástrojem umělců prodeje.
 • ČÁST PÁTÁ:
  ADVANCED MARKETING ROBOT

  • Slovo automatizovat dostává nový význam a my se na něj zaměříme. Komunikace robotem, cílená, osobní a nonstop. Pokud chcete dominovat nemůžete splašeně pobíhat a pořád něco dohánět. Potřebujete být o krok napřed. Potřebujete rozvahu a jistotu, že je o věci postaráno. To bude náš cíl. Rytmus, důslednost a dotahování. To generuje peníze. Toto bude technologicky odbornější hodina na téma marketingové automatizace.
 • ČÁST ŠESTÁ:
  SEGMENT... TARGET... MEASURE!

  • Segmentovat... zacílit... měřit... a tím přijímat objednávky vydělávat peníze, protože přesně o tom to je. Ne vše a komplikovaně, ale přesně a chytře. Naučíte se, jak segmentovat kontakty, jak a na co přesně zacílit a jak změřit vaši emailovou komunikaci. Potřebujete znát čísla a to, jak jste dopadli. Teprve pak můžete nabíjet znovu!
 • ČÁST SEDMÁ:
  1% SUCCESS ACCELERATOR

  • Tímto modulem postavíte své vnímání úspěchu a co k němu vede na hlavu. Jde o vaši pozici a vliv na trhu. Vaše charisma jako hráče. Pokud jste slabý hráč, nebudou s vámi hrát. 10 principů, které si osvojíte z vás udělají charismatického lídra trhu a o to u Market Domination jde. Budete mezi 1% TOP na trhu. Nejen v byznyse. Klíčem je váš mindset a myšlení a z něj pramenící chování a akce.
 • BONUSY:
  ....

  • ...a navíc mám pro vás několik překvapení a bonusů. Můj oblíbený Odšťavňovač databáze, který vám vrátí investici do tohoto kurzu po prvním spuštění nebo právní minimum pro emailing v Čechách i na Slovensku. A pár dalších... odhalím je postupně a některé až na místě. Máte se na co těšit.
 • PRÉMIE:
  SEND&DELIVER MASTERY

  • Pro milovníky technických aspektů rozesílky mám prémii. Nejen vytvořit, ale i odeslat a doručit je třeba každý email. A to má svá technická specifika a postupy. Tento bonus vám je osvětlí a ukáže co a jak nastavit, abyste byli v doručování co nejúspěšnější.
 • GARANCE: JSTE KRYTI NA 100%

  • Máte rádi pojištění a trochu té jistoty v životě? Fajn. Jsem si jistý, že dodám maximum a budete ne spokojeni, ale mým cílem je vaše nadšení. Jinak nebudu spokojen zase já. :) Takže... pokud byste prostě nebyli, po obědě mi řeknete a já vám vrátím peníze. To je má garance a vaše ochrana.

EmailAcademy EXPRES 8.11.2016 v Brně
Vyplňte nyní pečlivě přihlášku:

"Účast v EmailAcademy byla důležitá a přínosná především proto, že získané znalosti z tohoto programu zafungovaly v praxi a my realizovali několik obchodně velmi úspěšných kampaní."

- PhDr. Pavel Makovský, Ph.D., MBA

„Podarilo sa nám doslova expandovať z mesašnej návštevnosti 5021 na 23 382 mesačne! :)“

- Michal Mikula

“Po dvou konzultacích s Davidem jsem vydělal 680 tísíc.”

- Ing. Vladimír Vymětal

"V roce 2013 jsem měl najednou obrat téměř 1.000.000,- a v roce 2014 téměř 2 mil.“

- Roman Kopřiva

"Má databáze je dnes kolem 25 tisíc kontaktů, a mé podnikání by bez ní nikdy nepřežilo.“

- Petr Havránek

Potřebujete pomoc? Není něco jasné nebo vám chybí informace? Chcete se ujistit, že je EmailAcademy ŽIVĚ pro vás?

Napište mi na david@emailacademy.cz nebo zavolejte na +420 511 444 311