Lépe komunikovat, chytřeji prodávat,
více prosperovat. Je otevřeno!

Sledujte prosím video pečlivě. Máte čas zvážit, zda je EmailAcademy 2.0 pro vás. Najdete zde na stránce vše o obsahu programu, cenách, bonusech i softwaru SmartSelling, který vám zautomatizuje podnikání. Přišel i váš čas!

Jako nový člen EmailAcademy 2.0
teď získáte navíc bonusy níže ještě:

Následujte tento 8krokový postup a
využijte email marketing novým způsobem,
abyste více prodali a měli zisky 24h denně

Žijeme v úžasné době. Tak toho využijte a na nic nečekejte. Stačí se naučit několik chytrých strategií a postupů, které jsou ověřené v praxi. Letošní Email Academy 2.0 je vaše šance. Zapojte tyto kroky do marketingové komunikace. Malé věci, ale velké výsledky. Budete nadšení… a zde jsou důvody proč:

(Software a aplikace k akademii si je možné přikoupit, informace níže.)

1) EmailAcademy 2.0 online kurz + 60denní výzva

8krokový online video trénink, jak dělat email marketing správně a chytře, abyste kromě peněz měli i čas si je užít.

8 kroků, které i nováčka promění v ostříleného podnikatele, který přitahuje klienty, používá k prodeji také automat, vydělává a práce ho baví… už se totiž nemusí dřít a nahánět zákazníky po všech čertech. Každý týden jedna lekce s podrobným plánem k okamžité akci.

Projdeme spolu kroky: 1. Komunikační mapa, 2. Obsah, 3. Databáze, 4. Email, 5. Rozeslání, 6. Automatizace, 7. Newsletter, 8. Statistika. 

V každé části vás čekají akční kroky ve vaší 60denní výzvě.

14.750 Kč bez DPH

VZORY A TEXTY EMAILŮ

Pro akční kroky 60denní výzvy dostanete letos nově také texty emailů a vzory.

Nemusíte se tak trápit se strukturou, necháte se inspirovat a doplníte jen nezbytný obsah.

3.750 Kč bez DPH

2) JAK VYTVOŘIT „MILIÓNOVÝ TÝM SNŮ“

Skutečný příběh, jak jsem vytvořil společenství spolu-pracovníků, které mi pomohlo vystřelit obraty z nuly na desítky milionů ročně.

S tímto videem se stanete lídrem, který k sobě přitáhne ty nejlepší experty, aby pracovali právě pro vás.

1.990 Kč bez DPH

3) REPORTÁŽ Z 10xEMPIRE Z NEW YORKU

Podmínkou vstupu na tuto VIP akci bylo 10.000 $, tedy 250.000 Kč (+ letenky!)

Letěl jsem, protože jsem věřil, že informace, které tam načerpám, je to nejlepší, co lze dnes o email a online marketingu na světě najít a získat. A potvrdilo se. Podařilo se mi hned po akci shrnout nejdůležitější, co jsem se naučil do tří hodin videa, které teď dávám členům EmailAcademy zcela zdarma.

…byl jsem tam jediný člověk z Čech a ze Slovenska – jinde toto know-how prostě nenajdete. :)

Neprodejné

A to není ještě vše, čeká vás zatím
nevídaná podpora

OTÁZKY NA DAVIDA

Osobně s vámi půjdu celou výzvou a vy se mě po dobu 8 týdnů můžete na svůj byznys a vše k programu ptát.

Budete mít k dispozici prostor pod každou lekcí, dále v privátní Facebook skupině a samostatné sekci pro otázky.

Cena konzultace s Davidem 10.000 Kč/hod

Podtrženo a sečteno… cena nové
EmailAcademy 2.0 a důvod,
 proč vstoupit právě teď

K tomu už naše tradiční garance a něco navíc:

Máte 30 dní na to si projít první lekce, rozhlédnout se a rozhodnout, zda je to pro vás. Když ne, napište a neplatíte ani korunu.

BONUS č.1

Nejlepší zdroj návštěvnosti je dnes Facebook. A tak vám dám ke kurzu ještě bonus:
Jak získat návštěvnost a kupu kontaktů z Facebooku za 48 hodin. Naučíte se spustit jednoduché reklamy na Facebooku a začnete posílat návštěvnost na vašeho nového prodejního robota.

Lidé se honí za návštěvností, ale nemají systém prodeje. Vy jste chytří. Postavíte systém a pak na něj pošlete návštěvníky a tento bonus vám to zajistí. Hodnota tohoto bonusu je 2.990 Kč, kdybyste si ho chtěli koupit samostatně.

BONUS č.2

Tento bonus je věc, kterou ani neumím vyčíslit:
Jsou to příklady a případové studie miliónových email kampaní, které jsem sám spustil a z nichž každá mi vydělala stovky tisíc. A vydělá je i vám. Zde je potřeba jen jedno.
 
Tyto emaily prostě poslat. Jen tento poslední bonus vám vrátí investici do kurzu po jednom rozposlání. Dostanete tři miliónové kampaně. Odšťavňovač databáze. High-ticket Email - strategii pro prodej drahých produktů a Magic Questions - emailová dotazníková strategie, která nám pomohla dostat 800 lidí do kongresového centra na akci Digital Summit. Naučil mě je Frank Kern a teď poslouží i vám. Tyto studie se jinde ani koupit nedají a samostatně je neprodávám.

Váš osobní SmartKouč

Na cestě vám tentokrát nebudu pomáhat jen já osobně. 🙂 Oslovil jsem nově účastníky předchozích ročníků EmailAcademy a také se přidá můj tým a vytvořili jsme skupinu, které říkám SmartKoučové.

Jsou to lidé, kteří vám na cestě pomůžou. Kteří vám po 60 dní budou při ruce, kterým můžete napsat, se kterými můžete mluvit, kterých se můžete ptát.

Běžná hodina online konzultace je 970 Kč.
Máte možnost objednat celé 4 hodiny konzultací
3.880 Kč s 50% slevou za 1.940 Kč. 

Pro absolventy je připraveno ještě něco, certifikát, který vám bude připomínat naši společnou cestu a získané know-how.

Toto je letošní EmailAcademy 2.0,
vzdělání pro novou generaci podnikatelů.
Nyní vyplňte přihlášku a vstupte dovnitř!

Noví členové můžou získat JEŠTĚ VÍC!
Ke vzdělání aplikace.

Často mě slýcháváte mluvit v termínech jako “podnikání z pláže”, “automat na zákazníky”, nebo “plážová platforma”, a tak víte, že aplikace a software, které umožňují automatizaci celého podnikání, jsou pro mě dnes naprosto klíčové.

Sám si uvědomuji, jak důležité jsou tyto systémy pro mé podnikání a pro můj život. Bez nich bych byl dnes jako bez nohy.

Hodně se mě lidé ptají, jaké konkrétní aplikace používám, aby můj byznys běžel na automat a dopřál mi dostatek času na ty skutečně důležité věci... abych mohl trávit drahocenné chvíle s rodinou, cestovat, poznávat a bavit se životem.

A pokud to bylo i vaše přání, mám pro vás úžasné zprávy. Zajistil jsem pro vás balíček VŠECH aplikací, které ve svém podnikání sám používám s cenovkou z říše snů. Kdybych dnes začínal, tohle by pro mě bylo jako objevit svatý grál. Nemuset dělat průzkum, testovat desítky softwarů, prodělat spoustu peněz a skončit frustrovaný s hlavou v dlaních... to by se mi líbilo.

Teď máte možnost si k učení pořídit rovnou i software. Celý balík, SmartSelling balík. Co je v něm za aplikace?

PS: Zde si stáhněte také PDF a podrobnější popis, co vše SmartSelling umí.

1. Pohled na váš byznys novým způsobem.
Konečně vidíte vše na jednom místě.

Asi tušíte, že malé firmy a živnostníci málokdy něco měří a přesně počítají. Nemají na to čas. Kolik návštěvníků máte dnes na webu? A kolik jste získali nových kontaktů? A zákazníků? Jaká je tedy konverze vašeho webu? A za kolik korun celkem jste prodali online? Kolik vás stojí jeden návštěvník? A kolik vyděláváte na jeden email?

Integrovat Google analytics, sledovat tabulky, měřit je s prodeji a dalšími místy je složité. Nyní uvidíte na jednom místě, např. kolik lidí chodí na web, kolik z nich se k vám registruje, kolik z nich kupuje a za kolik. Cesta vašeho zákazníka na první pohled.

2. Rozesílat emaily i SMS hromadně i
na automat nebylo zatím jednodušší.

V hrůzném stavu je u většiny podnikatelů i firem správa kontaktů, databáze, seznamy zákazníků. Newslettery ještě někdo rozesílá přes Outlook, někdo vůbec. Tomuto musíme říct jednou pro vždy dost.

Nyní budete své kontakty spravovat přehledně, budete v nich mít pořádek, rozesílat emaily profesionálně, mít pěknou šablonu, dodržovat zákonné požadavky a hlavně automatizovat.

Abyste spustili Smart Selling System, chytrý prodejní systém, budete co nejvíce automatizovat. Používat robota. A ten bude za vás posílat emaily sám, automaticky podle připraveného plánu. Takže žádná ruční práce. Použijete SmartKampaně a ušetříte moře času.

Samozřejmě, že kontakty z webu vám budou padat rovnou do připravených seznamů, abyste jim obratem mohli posílat emaily.

Co je naprosto unikátní je funkce multi-kanál marketingu. SmartSelling vám umožní rozesílat nejen emaily plně automaticky, ale také SMS zprávy po nákupu nebo hromadně vašim klientům.

A nejen to, co kdybyste poslali klientům rovnou i prodejní nebo děkovací dopis poštou? Nebo dárek jako pozornost? Žádný problém, tyto funkce budete mít brzy ve vašem SmartSellingu a robot je za vás zařídí. Žádné balení do obálek, tisk nebo rozesílání balíčku. Nastavíte a odesíláte.

Pokud vám to zní jako science fiction, věřte, že mě vlastně pořád taky, jenže je 21. století a v marketingu je to dnes realita a aplikace a softwary dnes dokáží zázraky, a tak všechny tyto funkce ve SmartSellingu brzy najdete.

3. Web je základ internetového marketingu a teď budete mít skutečně sexy funkční web.

Většina dnešních webů je katastrofa. Nejen, že vypadají příšerně, ale naprosto neprodávají. Jen vy po zhlédnutí mých videí teď víte o marketingu více, než lidé, kteří vám teď weby dělají.
 
Běžně když dnes chcete lepší web, musíte si někoho najít a zaplatit, najmout programátora. Úpravy jsou často obtížné, změnit si sami grafiku vlastně nemožné, vytvořit rychle novou stránku dle potřeby a na tu umístit informace, video nebo web formulář velmi těžké.
 
Nebo používáte různé free služby jako např. Webnode a podobně, ale ty jsou zase omezené a nenásledují poslední trendy a potřeby prodejních webů. Integrovat web, blog, vkládat videa, obrázky, prodejní stránky, objednávky, Facebook, platby a další bylo dosud velmi náročné. Ne dnes se systémem SmartSelling a aplikací MioWeb.
 
Na pár kliknutí si nahrajete šablonu stránky. I když nerozumíte designu, díky šablonám budete mít nádherný web. Vložíte si na stránku prvek, který potřebujete. Vložíte text a také si ho upravíte. Vložíte článek na blog, video, obrázek, formulář, nastavíte animaci nebo další efektní prvky, abyste zaujali návštěvníky. A hlavně, děláte si to sami, máte vše pod kontrolou a zvládne to klidně i vaše asistentka. A prodáváte.
 
Dostanete ready-to-go systém, protože hlavní stránky, které budete pro svého robota potřebovat, jsme už dopředu připravili. Sen se stal skutečností. Žádné složité a zdlouhavé klikání a tvorba stránek. Zmáčknete tlačítka a všechny stránky se vám předinstalují a vy už jen podle mého návodu doplníte svůj obsah.
 
Pokud už máte stránky, nemusíte je celé předělávat, ponechte si je, můžete k nim jen SmartSelling robota připojit.
 
Nebo pokud už máte teď eshop a v něm produkty, i ten si nechejte, ale přidáte k němu právě nové stránky, které budou dávat, budovat a dotahovat. Ukážeme si jak.
 
Můj fitness trenér, Petr Sedláček, když jsem mu při cvičení řekl, co chystám pro letošní rok a že ke vzdělávání dávám i před-připravené a propojené stránky, přestal cvičit, koukl na mě a říká: “Víš kolik mě jen toto dříve stálo, najít si člověka, aby mi web udělal, propojil aplikace a nastavil stránky?” Ne, odpověděl jsem a jeho reakce byla: “Rok života, rok jsem se trápil s webem a stálo mě to 40 tisíc vyhozených oknem na různých platbách, než jsem si to nakonec vše nastavil.”
 
Zamyslete se: Kolik peněz jste dali za posledních 5 let do vývoje svého webu a kolik vám přinesl peněz přímo z prodejů?
 
Doba se naštěstí posunula a jednodušší podnikání můžete mít také.

4. Prodej a fakturace nikdy nebyla snadnější

No a jak bychom mohli 24 hodin prodávat, když bychom neměli na webu košík a online prodej? Chcete od klientů přijímat objednávky online, ale nevíte jak na to? Máte jen pár položek nebo prodáváte něco specifického, na co se klasické velké eshopy nehodí?
 
Chcete přijímat objednávky do salónu, prodávat služby, zboží, konzultace, digitální produkty, ebooky, vzdělávání? Vystavit fakturu a odeslat ji klientovi na email, spárovat platbu s bankou? A chcete to dělat opakovaně a automaticky? Můžete.
 
Pokud teď nemáte vlastní eshop, i v tom vám SmartSelling pomůže. Můžete vložit na web tzv. prodejní formulář a přijímat objednávky online. Případně si můžete později pořídit navíc k webu eshop, vhodný pro prodej do pár desítek položek na skladu.
 
A pokud už eshop máte, pak ho podle návodu propojíte se SmartSellingem, fakturace a prodej zůstane u vás a vy jen využijete další funkce.

Roční provoz těchto aplikací teď
můžete mít k akademii za zlomek ceny

Aplikace a nástroj SmartSelling je tzv. ready-to-go systém s kompletními předpřipravenými stránkami a s plnou správou vašeho webu, rozesíláním emailů a automatizací, abyste z EmailAcademy vytěžili skutečně maximum.

Tato nabídka je pro ty, kteří nevlastní žádnou aplikaci SmartSellingu. Pokud dnes už vlastníte některou aplikaci SmartSellingu, tak si ji můžete o ostatní aplikace uvnitř kurzu doplnit s 25% slevou. Pro SmartSelling se můžete rozhodnout i později v členské sekci a navolit si tam vlastní balíček s 25% slevou.

Co říkají lidé, kteří už akademií prošli?

A to je z této dlouhééé stránky téměř vše 🙂

Bude mi ctí vás letos provázet...

Jaký to má vše smysl?

Spojit smysl s užitkem je pro mě spojení technologií s lidským přístupem. To je dnes možné více, než kdy jindy.

Vše v EmailAcademy je zde proto, abyste museli u počítače sedět méně, ne více. A to bude náš cíl.

Bude mí ctí vás provázet, abyste si díky internetu zjednodušili život.

- David Kirš, autor programu

Toto je letošní EmailAcademy 2.0,
vaše vstupenka do světa
online prodeje a
do nového života

Raději posloucháte? Pusťte si video.