Přednáška Davida Kirše
Info Marketing
z akce Digital Summit

Přes 800 lidí v kongresovém centru v Praze sledovalo spíkry, aby se naučili funkční strategie internetového marketingu. Tato přednáška Davida Kirše prezentuje jádro internetového marketingu a tím je obsah. Termín info marketing se stává více a více populární a je to vstupenka do internetového síně slávy. Pokud nesdílíte obsah, nejste na internetu nic. Obsahový marketing resp. info marketing je vedle email marketingu klíčem pro váš úspěch na internetu. Užijte si tuto přednášku, stáhněte si k ní také praktický ebook a především aplikujte získané vědomosti do vašich denních činností.

David Kirš
David Kirš
Lektor a autor tohoto kurzu

David Kirš je podnikatel, lektor, investor a majitel Firmy 2.0. Je autorem vzdělávacích programů EmailAcademy a Miliónové impérium. Jeho expertízou je email marketing a prodej online. Napsal knihu Miliónový email. Drží několik rekordů v online prodeji (5.34 mil. Kč za 24h). Je vášnivým propagátorem info marketingu a podnikání na internetu. Svou osvětou v oblasti online komunikace pomohl už tisícům podnikatelů.

Pokračujte nyní na 3-dílný video seriál Místo, kde započala online (r)evoluce a nastartujte vlastní internetový marketing nové generace.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

EIA Official Member Logo