Přednáška Davida Kirše
Email Marketing

Chcete se naučili funkční strategii email marketingu? Tato přednáška Davida Kirše prezentuje základ vašeho email marketingu, použití emailu v podnikání a komunikaci. Užijte si tuto přednášku, stáhněte si k ní také praktický ebook a především aplikujte získané vědomosti do svého podnikání.

David Kirš
David Kirš
Lektor a autor tohoto kurzu

David Kirš je podnikatel, lektor, investor a majitel firmy SmartSelling. Je autorem vzdělávacích programů EmailAcademy a Prodej svůj talent. Jeho expertízou je email marketing a prodej online. Napsal knihu Miliónový email. Drží několik rekordů v online prodeji (5.34 mil. Kč za 24h). Je vášnivým propagátorem info marketingu a podnikání na internetu. Svou osvětou v oblasti online komunikace pomohl už tisícům podnikatelů.

Komentáře

 • Vladimíra 22.10.2015 16:45

  Ahoj Davide,

  moc pěkné video. Napsala jsem si i poznámky. Stále neumím dost dobře budovat databázi.
  Zatím píši články a dávám zdarma. Mám od tebe knihu a stále se k ní vracím. Ale ta praxe pokulhává. Už jsem na to učení ohledně PC a hlavně těch technických věcí asi dost starší (nechci být ještě stará). Ale přesto se snažím.
  Stále nevím, jestli mi to vše může pomoci v mém oboru, kterým je péče o tělo ( masáže, pedikúra atd., ne jen ale ve smyslu zkrášlování, ale i zdraví). stále hledám ten AHA moment ( jestli se v tomto oboru dá najít?).
  Už se těším na webinář. Motivace není nikdy dost.

  Vladimíra

 • ada 20.10.2015 18:18

  To jsem tomu dal !! Natěšený jsem až tak, že sedím nyní ve 20,15 u PC, ale ono je dnes teprve 20.!!!!!!!!! Ach, jo ?? 🙂 Tak tedy za týden !!

 • Ada 20.10.2015 14:21

  Už jsem toho od Firmy 2.0 viděl hodně, řadu věcí jsem zakoupil, ale ještě jsem se nedostal k tomu, abych programy začal využívat. Musím to udělat právě TEĎ !! Dnes, protože když mě David nakopne, tak to jde, jen nesmím zase usnout 🙂 Ada

 • kristina 20.10.2015 13:46

  preji hezky den,

  nemuzu si prehrat videa ani to u registrace ani u potvrzeni. Davidove videa jsem si vzdy prehravala na pocitaci bez komplikaci. Zmenilo se neco v konfiguraci?
  Diky za info. kristina

  • Daniel Križák - Firma 2.0 23.10.2015 06:48

   Hezký den, konfigurace se neměnila. Zkusil jsem teď video předělat a už by mělo fungovat i vám 😉

Přidat komentář

* Nezapomeňte na povinné pole.